Sprzedawca

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Sprzedawca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/22/1145
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta i kas fiskalnych ( przyjmowanie gotówki, wydawanie reszty, płatności bezgotówkowe), przyjmowanie towarów, wykładanie, układanie towaru, obsługa narzędzi ręcznych i urządzeń (piec, krajalnica, piła), obsługa urządzeń do ręcznego przewożenia towaru, prace porządkowe, brak nadzoru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, min. 6 miesięcy doświadczenia jako sprzedawca, umiejętność obsługi programów do fakturowania, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 21,84 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

wg programu

  • dzisiaj

Aviva Sp. z o.o.

Zaprosimy Cię z przyjemnością na spotkanie, byś przekonał się, że to, co przeczytałeś powyżej to nie tylko slogan, ale rzeczywistość. Wystarczy, że: posiadasz doświadczenie w sprzedaży, karierę zawodową chcesz wiązać z zarządzaniem i rozwijaniem...

  • dzisiaj