Sprzedawca

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedawca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gościno
Numer: StPr/19/2043
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie towaru do sprzedaży, dzwiganie do 15 kg (praca dorywcza)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gościno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • dzisiaj

mBank S.A.

Twoje zadania: Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty); Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów biznesowych (konta, kredyty) Edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji;...

  • dzisiaj