Specjalista ds. obsługi klientów i marketingu

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Specjalista ds. obsługi klientów i marketingu
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/22/0314
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów w biurze oraz w terenie, obsługa baz danych, twórzenie kampani marketingowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Wg programu stażu (3/1) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • wczoraj

Lokalizacja: Bobolin

Bursztyn Medical Spa sc. zatrudni ratownika wodnego. Zapewniamy doskonałą atmosferę, atrakcyjne warunki, dofinansowanie do wyżywienia, premię okazjonalne oraz możliwość zakwaterowania. Do obowiązków należeć będzie: stałe obserwowanie obszaru basenu i...

  • wczoraj