Specjalista ds. księgowości

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Specjalista ds. księgowości
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/20/1246
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie kasy głównej, sporządzanie rachunków do stałych umów zleceń, wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych do programu finansowo-księgowego i dekretacje, prowadzenie dokumentacji ZFŚS, przygotowywanie przelewów za płatności terminowe dla kontrahentów, wystawianie faktur VAT dla kontrahentów, prowadzenie magazynów towarów i materiałów, prowadzenie ewidencji środków trwałych (OT, LT), przygotowywanie planu amortyzacji oraz tabeli amortyzacyjnej, rozliczanie inwentaryzacji, rozliczanie wydatków na materiały z tyt. COVID-19. Praca w Kołobrzegu w godz. 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw rachunkowości (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: rachunkowość
Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym

Wymagania inne:

obsługa programu Excel, Word, programów księgowych (Symfonia, Optima), znajomość ustaw z zakresu rachunkowości, podatku VAT i podatku od nieruchomości

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 370 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

kontakt z klientem, pozyskiwanie klientów, tworzenie planów sprzedaży Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, wykonywanie prac przy rusztowaniach, elewacjach itp, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie takich materiałów jak beton, gips czy zaprawa murarska, ładowanie i rozładowanie materiałów budowlanych, wszelkie prace...

  • dzisiaj