Specjalista ds bhp

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Specjalista ds bhp
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2129
OBOWIĄZKI:
organizowanie i koordynowanie pracy BHP, organizowanie szkoleń wstępnych, pełnienie obowiązków inspktora BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe BHP, znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i ppoż, aktualne szkolenie okresowe dla pracowników służb BHP, roczne doświadczenie zawodowe, udokumentowane w służbie BHP

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K.

W pracy będziesz odpowiadać za: zbudowanie we współpracy z centralą Spółki oddziału terenowego, realizującego usługi projektowe i generalne wykonawstwo na rynku usług budowlanych B2B; rozwój i operacyjne zarządzanie oddziałem; budowanie i utrzymywanie...

  • dzisiaj

VINCI Facilities Polska Sp. z o.o.

Co oferujemy? Zróżnicowane zadania i dynamiczne środowisko pracy – obsługiwane przez nas budynki „żyją własnym życiem”, ale im dłużej je znasz i lepiej o nie dbasz, tym mniej niespodzianek sprawiają Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na...

  • dzisiaj