Ślusarz-spawacz

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Ślusarz-spawacz
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0842
OBOWIĄZKI:
praca przy mechanicznej obróbce stali:nawiercanie, szlifowanie, skręcanie, obróbka spawalnicza
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie związane z pracą na produkcji, doświadczenie w pracy jako ślusarz lub spawacz (kwalifikacje bądź doświadczenie zawodowe)

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

praca z klientem, doradztwo i obsługa

  • wczoraj

nadzór nad realizacją robót finansowanych bezpośrednio przez Urząd Miejski, szczegółowy zakres obowiązków znajduje się na stronie BIP Zarządu Budynków Mieszkalnych w Koszalinie Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak...

  • wczoraj