Sekretarka medyczna

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Sekretarka medyczna
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/22/0313
OBOWIĄZKI:

obsługa komputera, ewidencjonowanie danych oraz innych czynności zleconych przez przełożonego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Aviva Sp. z o.o.

Zaprosimy Cię z przyjemnością na spotkanie, byś przekonał się, że to, co przeczytałeś powyżej to nie tylko slogan, ale rzeczywistość. Wystarczy, że: posiadasz doświadczenie w sprzedaży, karierę zawodową chcesz wiązać z zarządzaniem i rozwijaniem...

  • dzisiaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Obowiązki: Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Współpracę z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi Bieżące zakupy materiałów biurowych,...

  • dzisiaj