Rejestrator medyczny

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Rejestrator medyczny
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/21/0265
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Nationale-Nederlanden

Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy...

  • dzisiaj

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści: konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu, udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,...

  • dzisiaj