Referent ds. abonentów

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Referent ds. abonentów
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/22/0530
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA INTERESANTÓW W SIEDZIBIE SPÓLKI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: ADMINISTRACJA, EKONOMIA
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

Strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja, modelowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne, trwała ondulacja, obliczanie, przyjmowanie należności za wykonaną usługę oraz rejestracja na kasie fiskalnej, sterylizacja i czyszczenie sprzętu. Praca w Kołobrzegu,...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Wg programu stażu (6/3) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: średnie branżowe, brak Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • wczoraj