Przedstawiciel handlowy

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Przedstawiciel handlowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0296
OBOWIĄZKI:
sprzedaż farb i lakierów, pozyskiwanie nowych klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe ( mile widziane), znajomość języka obcego ( mile widziana )

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 495 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Urząd Dozoru Technicznego

Kluczowe obowiązki (po uzyskaniu uprawnień): Prowadzenie kontroli i oceny stanu technicznego urządzeń. Wydawanie decyzji administracyjnych. Sprawdzanie kwalifikacji osób zajmujących się obsługą i konserwacją urządzeń – udział w komisjach...

  • dzisiaj

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kołobrzeg

Prowadzenie nadzoru technicznego nad zasobem nieruchomości, w szczególności: wykonywanie przeglądów technicznych, dokonywanie czynności związanych z przekazywaniem/zdawaniem lokali, sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA...

  • dzisiaj