Pracownik Utrzymania Czystości Galerii

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pracownik Utrzymania Czystości Galerii
Miejsce pracy: Kołobrzeg

Dussmann Polska Sp. z o.o. do zespołu utrzymania czystości zatrudni osobę na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zostaw CV klikając przycisk Aplikuj!

Lub skontaktuj się z nami: 664-727-897

Oferujemy:
  • Pracę przy sprzątaniu terenu galerii zlokalizowanej w Kołobrzegu w godzinach 13.00 - 19.00,
  • Stawkę 18,30 zł brutto/godzina,
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego.

Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem czystości na terenie galerii.

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • dzisiaj

Emtor Spółka z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych, Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania: Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki i hydrauliki...

  • dzisiaj