Pracownik Serwisu Sprzątającego

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pracownik Serwisu Sprzątającego
Miejsce pracy: Kołobrzeg

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kontakt telefoniczny: 664 727 897

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! (lub umowa zlecenie)
  • Pracę w godzinach 6-14 lub 14-21.
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Podstawa – 18,30 PLN brutto/godzina
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego.
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług na obiekcie.

Opis stanowiska: obsługa administracyjna biura budowy prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej rejestracja i archiwizacja poczty dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy przygotowywanie raportów i zestawień archiwizacja danych w...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

sprzątanie, zmywanie, obieranie, krojenie, dźwiganie do 15 kg

  • wczoraj