Pracownik Ogólnobudowlany / Konserwator Nieruchomości

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pracownik Ogólnobudowlany / Konserwator Nieruchomości

Firma „DAJAR” Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Koszalin

Nr Ref.: Koszalin/Konserwator

Miejsce pracy: Dajar Sp. z o.o. - w Koszalinie

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
  • prace związane z bieżącą konserwacją, naprawami obiektów budowlanych;
  • prace ogólnobudowlane w zakresie remontu, adaptacji wnętrz;
Od kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności w zakresie podstawowych prac ogólnobudowlanych związanych z utrzymaniem i konserwacją nieruchomości;
  • umiejętności związanych z pracami budowlanymi w zakresie wykańczania/remontu wnętrz (układanie glazury, montaż ścian G-K, układanie paneli, okładzin podłogowych itp.)
  • wysokiej kultury osobistej,
  • rzetelności i uczciwości.
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności,
  • zdolności manualnych,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatki socjalne do karty Multisport, ubezpieczenia prywatnego Allianz,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • dzisiaj

mBank S.A.

Twoje zadania: Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty); Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów biznesowych (konta, kredyty) Edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji;...

  • dzisiaj