Pracownik linii

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pracownik linii
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Karnieszewice
Numer: StPr/21/2290
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji sałatek warzywnych, rybnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

pracownicza książeczka zdrowia, umiejętność pracy na linii produkcyjnej, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Karnieszewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości,...

  • dzisiaj

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kołobrzeg

Jeżeli: lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz działać zespołowo; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony; jesteś gotowy na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu. mile widziane...

  • dzisiaj