Pomoc kuchenna

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pomoc kuchenna
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/3030
OBOWIĄZKI:

utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów. przygotowywanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie. gastronomiczny rozbiór mięsa. wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza. porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: sporządzanie potraw

Wymagania inne:

przygotowywanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie, utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów, aktualna książeczka zdrowia

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 752,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

System pracy: 2 zmiany (06:00-14:00, 14:00-22:00), 7 dni w tygodniu ZAKRES ZADAŃ: praca stacjonarna wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych tworzenie raportów i dokumentacji z...

  • wczoraj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Zakres obowiązków: pełnienie funkcji Specjalisty d/s kontraktowych i roszczeń w ramach realizowanego projektu, nadzorowanie i koordynowanie stosowania się do warunków umowy, przygotowywanie, nadzorowanie i koordynowanie przygotowania roszczeń Wykonawcy,...

  • 2022-01-27