Pomoc kuchenna

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pomoc kuchenna
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Karlino
Numer: StPr/21/0553
OBOWIĄZKI:
pomoc w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Karlino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Do Twoich głównych zadań będzie należało: sprawne uzupełnianie towaru na półkach dbanie o dostępność asortymentu oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi...

  • dzisiaj

Exorigo-Upos S. A.

Jeśli Twoje zainteresowania związane są z IT? Masz w tym obszarze doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Lubisz pomagać innym? Rozwiązywanie problemów sprawia Ci przyjemność? Zapraszamy do naszego Zespołu Serwisu! Jesteśmy w 23 miastach w Polsce. Renomowani...

  • dzisiaj