Pokojowa

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pokojowa
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pokojowa
Miejsce pracy: Mielno
Numer: StPr/21/2443
OBOWIĄZKI:

sprzątanie i przygotowywanie domków dla gości do wynajmu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: dbanie o jakość
Uprawnienia: rzetelność w pracy
Uprawnienia: porządkowanie
Uprawnienia: dostrzeganie szczegółów

Wymagania inne:

czystość, pół roku doświadczenia na stanowisku pokojowa

Miejsce pracy:

Mielno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

SMYK S.A.

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • dzisiaj

SMYK S.A.

  • dzisiaj