Podinspektor ds. lokali komunalnych i bezdomnych zwierząt w wydziale gospodarki komunalnej

  1. Strona główna
  3. Podinspektor ds. lokali komunalnych i bezdomnych zwierząt w wydziale gospodarki komunalnej
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0099
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze zgłoszeniemwww.kolobrzeg.pl -> BIP -> REKRUTACJA -> Aktualne oferty pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: administracja publiczna, gospodarka nieruchomościami, zootechmika, bio

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Sławno

Praca biurowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • dzisiaj

Opis stanowiska: obsługa administracyjna biura budowy prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej rejestracja i archiwizacja poczty dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy przygotowywanie raportów i zestawień archiwizacja danych w...

  • dzisiaj