Pizzerman

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pizzerman
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Pizzerman
Miejsce pracy: Pustkowo
Numer: StPr/21/0682
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Pustkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

7 000 - 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Trenkwalder

Lokalizacja: Kołobrzeg

kompletacja zamówień, obsługa klienta, kontrola zapasów. czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność od 18.06-30.08.2021.

  • wczoraj

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Opis stanowiska: prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy robót koordynacja robót...

  • wczoraj