Osoba pierwszego kontaktu

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Osoba pierwszego kontaktu
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0497
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie zgłoszeń i wstępna ocena uprawnienia do uzyskania pomocy,- sporządzanie i prowadzenie dokumentacji, - udzielanie podstawowych informacji Beneficjentom, - współpraca ze specjalistami i instytucjami zewnętrznymi,- organizowanie pomocy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

[Inne] : Uczciwość, rzetelność, empatia, mile widziane: prawo jazdy Kat. B

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

VINCI Facilities Polska Sp. z o.o.

Co oferujemy? Zróżnicowane zadania i dynamiczne środowisko pracy – obsługiwane przez nas budynki „żyją własnym życiem”, ale im dłużej je znasz i lepiej o nie dbasz, tym mniej niespodzianek sprawiają Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na...

  • dzisiaj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Budowa: S11 Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych drogowych/mostowych monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją...

  • dzisiaj