Nauczyciel do prowadzenia zajęć rozwijających zainteresowania w przedszkolu

  1. Praca Koszalin
  3. Nauczyciel do prowadzenia zajęć rozwijających zainteresowania w przedszkolu
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/1355
OBOWIĄZKI:
Rozwijanie zainteresowań dzieci, w tym w szególności zainteresowań techniczno-informatycznych. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: wychowanie przedszkolne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Uprawnienia do rozwijania zainteresowań w przeszkolu.Umiejętność pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Pomorskie Centrum Miesne

Oczekujemy: Czynne prawo jazdy kat. BC lub B; Dobrego stanu zdrowia; Aktualnych badań Sanepid (lub gotowości do ich wykonania); Mile widziane doświadczenie w dostawach towarów. Zadania na stanowisku: Załadunek oraz rozładunek towarów; Wypełnianie dokumentacji...

  • dzisiaj

Lidl sp. z o.o. sp.k.

Lokalizacja: Ustronie Morskie

Sklep ul. Rolna 45 Ustronie Morskie Zarządzanie zespołem sprzedażowym Delegowanie zadań i motywowanie pracowników Zarządzanie gospodarką towarową Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach Zapewnienie funkcjonowania obiektu...

  • dzisiaj