Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/21/0565
OBOWIĄZKI:

montaż konstrukcji domów mobilnych,stalowe podwozie,ściany działowe i obróbki blacharskie,pokrycia dachowe,elementy instalacji,prace wykończeniowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

praca z klientem, doradztwo i obsługa

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

nadzór nad realizacją robót finansowanych bezpośrednio przez Urząd Miejski, szczegółowy zakres obowiązków znajduje się na stronie BIP Zarządu Budynków Mieszkalnych w Koszalinie Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak...

  • wczoraj