Masażysta

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Masażysta
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Masażysta
Miejsce pracy: Bobolin
Numer: StPr/21/0252
OBOWIĄZKI:
1) leczenie i wspomaganie rehabilitacji poprzez dotyk,2) głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja,3) udzielanie rad i wskazówek pacjentom,4) ścisła współpraca masażysty z lekarzami oraz fizjoterapeutami,5) prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów, zgodnie z zasadami obowiązującymi sanatorium,6) dbanie o gabinet masażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Miejsce pracy:

Bobolin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Nationale-Nederlanden

Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy...

  • dzisiaj

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści: konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu, udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,...

  • dzisiaj