Kucharz

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kucharz
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Kucharz
Miejsce pracy: Pustkowo
Numer: StPr/21/0681
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Pustkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

7 000 - 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

POMOC: W ADMINISTROWANIU DOKUMENTÓW, W REALIZOWANIU ZAMÓWIEŃ SPRZEDAŻOWYCH, W OBSŁUDZE WEWNĘTRZNEGO PROGRAMU, ODBIERANIE POCZTY W FORMIE TRADYCYJNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wykształcenie: średnie...

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: Bobolice

prace szkółkarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: dobry stan zdrowia

  • wczoraj