Księgowy/księgowa

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Księgowy/księgowa
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/2444
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, przygotowywanie ewidencji oraz deklaracji CIT, VAT i inne, praca w biurze rachunkowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku, znajomość obsługi programu CON OPTIMA, pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy; Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną; Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż; Nadzór nad realizacją prac na budowie pod...

  • wczoraj

PEKABEX

  • wczoraj