Księgowy

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Księgowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Księgowy
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0068
OBOWIĄZKI:
1)Dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych2)Bieżąca analiza obrotów i sald przypisanych kont3)Sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym faktur zewnętrznych zakupu materiałów i usług,4)Terminowe regulowanie zobowiązań za zakupione materiały i usługi,5)Uzgodnienie i windykacja należności z odbiorcami (przygotowywanie monitów i wezwań do zapłaty wraz z wysyłką)6)Naliczanie, egzekwowanie i realizacja odsetek od należności przeterminowanych, wadiów i zabezpieczeń7)Prowadzenie dokumentacji potwierdzenia sald8)Dekretowanie i księgowanie kosztów pozostałych oraz dowodów uzupełniających
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Uprawnienia: EXCEL MS - obsługa
Uprawnienia: Księgowa

Wymagania inne:

[Inne] : OBLIOGATORYJNE1)Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse, rachunkowość) i staż pracy minimum 3 lata lub średnie ekonomiczne i minimum 5 lat pracy w księgowości,2)Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych, niekaralność za przestępstwa umyślne oraz stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku,3)Znajomość obsługi podstawowych program

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Doświadczenie w pracy na...

  • dzisiaj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Zakres obowiązków: przeprowadzenie procesu zakupowego na potrzeby kontraktu: wysyłanie zapytań, kontakt z dostawcą, negocjacje cenowe, zamówienie i realizacja dostaw, realizacja bieżących zapotrzebowań i zamówień wynikłych z codziennych działań na...

  • dzisiaj