Księgowy / księgowa do sp. z o.o.

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Księgowy / księgowa do sp. z o.o.
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0051
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pełnej księgowości, dekretowanie, opracowanie analiz finansowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, uzgadnianie sald, listy płac
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi programu Comarch Optima, Ms Office, wiedza z zakresu kadr i płac, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, mile widziani emeryci

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

mBank S.A.

Twoje zadania: Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty); Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów biznesowych (konta, kredyty) Edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji;...

  • dzisiaj

Emtor Spółka z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych, Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania: Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki i hydrauliki...

  • dzisiaj