Księgowa

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Księgowa
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Księgowa
Miejsce pracy: Gościno
Numer: StPr/21/0408
OBOWIĄZKI:
Naliczanie płac, rozrachunki z kontrahentami, fakturowanie usług, ewidencja i rozliczanie VAT, środki trwałe, sporządzanie sprawozdań, sporządzanie pism. Miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie w godz. 07:00-15:00. Informacja na stronie www.zsgoscino.pl BIPw załaczeniu "Konkurs na stanowisko księgowa"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomia/ rachunkowość i finanse
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera pakiet Ms Office
Uprawnienia: uczciwość

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: samodzielność

Wymagania inne:

praca w programach: Word, Excel

Miejsce pracy:

Gościno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy; Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną; Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż; Nadzór nad realizacją prac na budowie pod...

  • dzisiaj

Iglotex

Zadaniem pracownika będzie załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe) oraz prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, codzienne powroty do domu, wynagrodzenie...

  • dzisiaj