Kosmetyczka manikiurzystka

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kosmetyczka manikiurzystka
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0308
OBOWIĄZKI:

Manicure, pedicure, henna, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, stopy i twarz, dbanie o czystość w salonie, manicure hybrydowy. Praca w Kołobrzegu w godz. 9-17, również w soboty.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: kosmetyczka
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania manicure klasycznego, pedicure, henna - podstawa, szkolenie z manicure lub pedicure zakończone certyfikatem, min. 3 miesiące doświadczenia w zawodzie

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Analiza dokumentacji technicznej; Organizowanie przebiegu prac budowlanych; Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót; Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn; Organizowanie pracy...

  • wczoraj

PEKABEX

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • wczoraj