Konserwator

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Konserwator
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Konserwator
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0217
OBOWIĄZKI:
Dbałość o utrzymanie terenów zielonych należących do DPS w tym min. koszenie trawy, podlewanie, przycinanie gałęzi, pielęgnacja roślin. Zamiatanie chodników i ich odśnieżanie zimą. Wykonywanie wszelkich prac konserwatorskich oraz drobnych napraw, w tym m.in. malowanie elementów metalowych i drewnianych, konserwacja i naprawa zamków, wymiana żarówek, drobne naprawy urządzeń sanitarno-kanalizacyjnych i sanitarnych , drobne naprawy elektryczne ( niewymagające specjalistycznych uprawnień), naprawa i wymiana uchwytów okiennych, uszczelnianie okien, konserwacja urządzeń i instalacji centralnego ogrzewania, naprawa dachu, instalacji odgromowej i rynien, drobne naprawy sprzętu i wyposażenia domu itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25...

  • dzisiaj

Grupa Progres

Lokalizacja: Karlino

Obowiązki: Koordynowanie i wspomaganie procesów produkcyjnych , Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowanych urządzeń produkcyjnych, maszyn oraz narzędzi, Analizowanie oraz proponowanie rozwiązań mających na celu korygowanie i zapobieganie niezgodności,...

  • dzisiaj