Kierowca samochodu osobowego

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca samochodu osobowego
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie
Miejsce pracy: Policko
Numer: StPr/21/0219
OBOWIĄZKI:
Kierowca - pomocnik
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Policko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • dzisiaj

Nationale-Nederlanden

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu pracę w doświadczonym zespole szeroką ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeterię benefitów np. karta MultiSport, bilety...

  • dzisiaj