Kierowca samochodu ciężarowego

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Kierowca samochodu ciężarowego
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Mielenko
Numer: StPr/21/2462
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pojazdu w ruchu krajowym. Wykonanie czynności związane z przygotowaniem pojazdu do przewozu, prowadzeniem prac załadunkowych i rozładunkowych, należytym wykonaniem przewozu na wyznaczonych trasach. Do zadań kierowcy samochodu ciężarowego należy także ochrona powierzonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub zaginięciem oraz prowadzenie dokumentacji przewozowej i jej rozliczenie po zakończeniu operacji transportowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: planowanie
Uprawnienia: organizowanie własnej pracy
Uprawnienia: dbanie o jakość

Wymagania inne:

dobry kontakt z klientam, współpraca w zespole

Miejsce pracy:

Mielenko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

SMYK S.A.

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • dzisiaj

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Koszalinie

Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu i poza siedziba urzędu - obszar powiatu koszalińskiego. Możliwe nietypowe godziny pracy np. wysyłki zwierząt, zwalczanie chorób, interwencje. Praca w terenie - wyjazdy do zakładów i gospodarstw objętych nadzorem....

  • dzisiaj