Kierowca kat.b

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca kat.b
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0385
OBOWIĄZKI:

Przewóz osób i towarów. Praca na terenie woj. zachodniopomorskiego, w godz. 7:00-15:00, również w soboty i niedziele.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Trenkwalder

Lokalizacja: Kołobrzeg

kompletacja zamówień, obsługa klienta, kontrola zapasów. czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność od 18.06-30.08.2021.

  • wczoraj

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Opis stanowiska: prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy robót koordynacja robót...

  • wczoraj