Kierowca kat.b

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca kat.b
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0385
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób i towarów. Praca na terenie woj. zachodniopomorskiego, w godz. 7:00-15:00, również w soboty i niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy; Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną; Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż; Nadzór nad realizacją prac na budowie pod...

  • dzisiaj

Iglotex

Zadaniem pracownika będzie załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe) oraz prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, codzienne powroty do domu, wynagrodzenie...

  • dzisiaj