Kelnerka

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kelnerka
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Kelnerka
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/20/0447
OBOWIĄZKI:
wg. umowy
Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

montowanie stolarki okiennej przy użyciu robota montażowego, praca w terenie ( miejsca montażu)Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:kwalifikacje lub doświadczenie w pracy na danym stanowisku

  • 24.10.2020

E100 International Trade sp. z o.o

Miejsce pracy: Home Office + wyjazdy do klientów na powierzonym regionie Opis stanowiska:Pozyskiwanie klientów B2B na powierzonym regionieKontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych klientów oraz umówienia spotkań handlowychSamodzielne...

Eurocash Serwis

Lokalizacja: Kołobrzeg

 Na tym stanowisku zapewniamy:umowę o pracę na 1/2 etatupraca zmianowa w godzinach 6-18możliwość rozwoju oraz awansustabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowejprzyjazną atmosferęrozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym:karta...

Lokalizacja: Biesiekierz

1) zorganizowanie a następnie kierowanie i nadzór nad właściwym prowadzeniem Placówki Wsparcia Dziennego, zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie, 2) opracowanie i utrzymanie pełnej aktualności regulaminu organizacyjnego nadzorowanej placówki,...

  • 23.10.2020