Kasjer-sprzedawca

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer-sprzedawca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Stanomino
Numer: StPr/20/0581
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA DZIAŁU MIĘSNEGO, DBANIE O PORZĄDEK NA SALI SPRZEDAŻY, DBANIE O EKSPOZYCJE TOWRÓW
Miejsce pracy:

Stanomino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kołobrzeg

Jeżeli: masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera; Twoją pasją jest poszukiwanie szans na rozwój biznesu; potrafisz analizować dane i na ich podstawie tworzyć plany sprzedażowe oraz budżet roczny; bierzesz na siebie...

  • dzisiaj

Jeżeli: posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w obszarze HR; masz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku menedżera; bardzo dobrze znasz prawo pracy oraz przepisy ZUS; znasz program kadrowo-płacowy TETA; poświęcasz czas na...

  • dzisiaj