Hydraulik

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hydraulik
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Hydraulik
Miejsce pracy: Ustronie Morskie
Numer: StPr/21/0012
OBOWIĄZKI:
Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, uszczelnianie rur, montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu i innych cieczy. Praca w Ustroniu Morskim w godz. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

1 ROK DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU HYDRAULIKA.

Miejsce pracy:

Ustronie Morskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • dzisiaj

mBank S.A.

Twoje zadania: Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty); Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów biznesowych (konta, kredyty) Edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji;...

  • dzisiaj