Fizjoterapeuta

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Fizjoterapeuta
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/22/0965
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sprzedaż owoców i warzyw, przyjmowanie towarów, dbanie o porządek i czystość, prowadzenie załadunku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne: min. 1...

  • wczoraj

Lokalizacja: Darłowo

doradztwo technologiczne i ekonomiczne, prowadzenie rachunkowości rolnej PL FADN, prowadzenie szkoleń dla rolników, wypełnianie wniosków o dofinansowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • wczoraj