Elektromonter Automatyki i Zabezpieczeń

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Elektromonter Automatyki i Zabezpieczeń
Filter
GRUPA ENERGA PRZYŁĄCZ SIĘ

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie,

Wydział Automatyki i Zabezpieczeń

Miejsce pracy: Koszalin     Nr ref.: LP/05/KJK/II/2021     Oferta ważna do: 15.02.2021

Jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryczne lub pokrewne),
  • Znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych,
  • Świadectwo kwalifikacyjne kat. E,
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokości,
  • Prawo jazdy kat. B (dodatkowym atutem będzie kat. B+E)
Ta propozycja jest dla Ciebie!
Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:
  • Realizacja zadań w obszarze eksploatacji, remontów oraz budowy i modernizacji urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ) oraz potrzeb własnych prądu stałego i zmiennego zgodnie ze zleceniami i harmonogramami wynikającymi z rocznych planów operacyjnych Realizacja zgłoszeń awarii w zakresie urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ) i potrzeb własnych prądu stałego i zmiennego,
  • Realizacja zadań w zakresie pomiarów jakości energii elektrycznej w odniesieniu do urządzeń automatyki i zabezpieczeń,
  • Prowadzenie laboratorium stacjonarnego i przewoźnego z zakresu badań urządzeń automatyki zabezpieczeniowej (EAZ),
  • Pełnienie dyżurów pogotowia domowego - po zdobyciu doświadczenia,
  • Identyfikowanie w toku realizowanych zadań zjawisk lub symptomów w obszarze nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym spółki,
  • Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami.
Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Koszalinie, ul. Morska 10, 75-950 Koszalin, danych szczególnej kategorii określonych w art. 9 RODO zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych, przeze mnie, z własnej inicjatywy na potrzeby rekrutacji nr  LP/05/KJK/II/2021”.

Zgoda dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna.

Co dajemy w zamian:
  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Umowę o pracę,
  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Zakres obowiązków: nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót branżowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców, rozwiązywanie problemów technicznych...

  • wczoraj

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Doświadczenie w pracy na...

  • wczoraj