Elektromechanik

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Elektromechanik
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0495
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE BIEŻĄCYCH NAPRAW, PRZEGLĄD MASZYN I URZĄDZEŃ, USUWANIE AWARII. KONSERWACJA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

UPRAWNIENIA SEP

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Dajar Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Analiza jakościowa produktów wytworzonych dla klienta, raportowanie wskaźników jakościowych, Tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcji, Kontrola jakości produktów i ich pomiary, Opracowanie instrukcji dotyczących kontroli jakości...

  • dzisiaj

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

Warunki pracy Praca o charakterze administracyjno-biurowym, jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, w pełnym wymiarze czasu pracy, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, większość czynności wykonywana jest w pozycji...

  • dzisiaj