Doradca

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Doradca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Doradca
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/1249
OBOWIĄZKI:
Doradztwo technologiczne i ekonomiczne, prowadzenie rachunkowości rolnej Polski FADN, organizacja i prowadzenie szkoleń dla rolników, pomoc w sporządzaniu wniosków i innych dokumentów. Praca w Kołobrzegu w godz. 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: rolnictwo
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: rzetelność
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Znajomość zagadnień rolniczych, dobra organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

Warunki pracy Praca o charakterze administracyjno-biurowym, jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, w pełnym wymiarze czasu pracy, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, większość czynności wykonywana jest w pozycji...

  • dzisiaj

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kołobrzegu

Warunki pracy Praca w siedzibie Inspektoratu. Obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych powyżej 4 godzin dziennie i prowadzeniu samochodu służbowego Praca wykonywana jest w budynku nie...

  • dzisiaj