Barman/ka

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Barman/ka
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Barman/ka
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/21/0791
OBOWIĄZKI:

Obsługa klientów baru, dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień, uzupełnianie zapasów i trzymanie pieczy nad dobrym stanem wyposażenia, rozliczanie kasy po zakończeniu pracy, codzienne przekazywanie utargu, przygotowywanie kawy, drinków, koktajli i innych napojów zamówionych przez klientów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Barman (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Aktualna książeczka Sanepidowska, umiejętność obsługi kas fiskalnych oraz pracy pod presją czasu, punktualność, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

SMYK S.A.

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • dzisiaj

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Koszalinie

Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu i poza siedziba urzędu - obszar powiatu koszalińskiego. Możliwe nietypowe godziny pracy np. wysyłki zwierząt, zwalczanie chorób, interwencje. Praca w terenie - wyjazdy do zakładów i gospodarstw objętych nadzorem....

  • dzisiaj