Barman

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Barman
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Barman
Miejsce pracy: Bobolin
Numer: StPr/22/0566
OBOWIĄZKI:
Baltic Komfort w Bobolinie koło Dąbek zatrudni barmana. Zakres obowiązków:•sporządzenie i serwowanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych z zastosowaniem różnych technik i narzędzi wg receptur krajowych i zagranicznych oraz własnych przepisów,•posługiwanie się maszynami, urządzeniami, narzędziami mierniczymi i drobnym sprzętem niezbędnym do przygotowania, przechowywania oraz ekspedycji potraw i napojów z zastosowaniem zasad bhp i ppoż,•rozliczanie pobranych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i towarów handlowych,•inkasowanie należności, rozliczanie dziennego utargu itp.Zapewniamy doskonałą atmosferę, atrakcyjne warunki, dofinansowanie do wyżywienia oraz premię okazjonalne. Praca całoroczna. Wymagamy książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, zaangażowanie do pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Miejsce pracy:

Bobolin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

wsparcie pracowników prowadzących obsługę mieszkańców, kontakt i obsługa klientów, przygotowywanie dokumentów do archiwum, tworzenie spisów spraw, pism, metryk, porządkowanie dokumentacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Tychowo

pracownik działu utrzymania ruchu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wymagania inne: 1 rok stażu, umiejętność pracy w zespole, uprawnienia energetyczne grupa1

  • wczoraj