Asystent rodziny/wychowawca

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Asystent rodziny/wychowawca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Karlino
Numer: StPr/21/0032
OBOWIĄZKI:

Praca z rodzinami, prowadzenie zajęć świetlicowych z dziećmi, praca z dokumentami

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy z dziećmi, gotowość do pracy z rodzinami i dziećmi

Miejsce pracy:

Karlino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Budimex SA

Do Twoich zadań należeć będzie: prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami kontraktu i warunkami umowy, sporządzanie zapytań ofertowych, przygotowanie kart obmiarów, przygotowanie dokumentacji do rozliczenia, przygotowanie przejściowych świadectw...

  • wczoraj

Budimex SA

Do Twoich zadań należeć będzie: przygotowywanie przedmiarów robót, przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom, prowadzenie dystrybucji dokumentacji, przygotowywanie zapytań ofertowych, sprawdzanie zgodności zakresu...

  • wczoraj