Alpinista przemysłowy

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Alpinista przemysłowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0553
OBOWIĄZKI:

czyszczenie i malowanie elewacji budynków z wykorzystaniem technik liniowych, a także prace naprawcze, renowacyjne i montażowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

min. 2 lata doświadczenia w pracach w dostępnie liniowym na elewacjach budynków, kurs przygotowujący do prac wysokościowych przy zastosowaniu technik alpinistycznych, mile widziane: certyfikat IRATA lub OTDL, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Nationale-Nederlanden

Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy...

  • dzisiaj

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści: konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu, udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,...

  • dzisiaj